Привітання з Днем Соборності України

Щиросердечно вітаю Вас з одним із найважливіших національних свят України – Днем Соборності!

22 січня український народ відзначає річницю підписання Акту злуки між представниками Української Народної Республіки та Західно – Української Народної Республіки, який увійшов в історію як свято національної єдності – День Соборності України.

Цей день належить кожному з нас як історичний символ об’єднання України і, водночас, як загальний для всіх орієнтир майбутнього – саме суспільна, духовна і територіальна єдність України є найважливішою умовою для розвитку та успіху нашої держави.

Щиро вірю, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Адже саме в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України.

Міцного здоров’я Вам, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Сільський голова                                                   Мошкун В.В.