Сьогодні у Ситненському ліцеї Крупецької громади відбулася лінійка-реквієм «Віддав життя за Батьківщину», присвячена першій річниці загибелі нашого земляка, Героя — Миронова Івана Вікторовича, за участю рідних, близьких, знайомих, мешканців громади т






Солдат Миронов Іван Вікторович народився 05 січня 1998 року в селі Карпилівка. Навчався та проживав у селі Ситне. Після закінчення Ситненської ЗОШ І-ІІІ ступенів у 2013 році вступив до Радивилівського професійного ліцею, де здобув професію тракториста-машиніста сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, слюсаря з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водія автотранспортних засобів.
Упродовж життя Іван був щирим, активним і життєрадісним, люблячим сином і братом, надійним другом та підтримкою для рідних. Мріяв про створення власної сім’ї.
До лав Збройних Сил України був призваний 19 вересня 2024 року. Служив на посаді зовнішнього пілота (оператора) безпілотних літальних апаратів відділення розвідки та корегування взводу безпілотних авіаційних комплексів механізованого батальйону.
05 травня 2025 року Іван Вікторович загинув унаслідок влучання FPV-дрона противника неподалік населеного пункту Плещіївка Донецької області.
Під час заходу звучали слова вдячності та світлої пам’яті про воїна, який став прикладом справжнього патріотизму, мужності й незламності духу. Присутні вшанували пам’ять Героя хвилиною мовчання.
Пам’ятаємо. Шануємо. Не пробачимо.
Вічна слава Герою України!
