Вітання Крупецького сільського голови Віталія Мошкуна із Днем медичного працівника

Дата: 27.07.2024 09:23

Шановні працівники медичної сфери! Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем медика!

Ваша щоденна праця важка і благородна, адже немає нічого важливішого ніж порятунок життя і здоров'я людей.
Зараз, коли на фронті наші  захисники щоденно потребують медичної допомоги, коли наші медики самовіддано та безстрашно рятують поранених бійців на полі бою, ми по-новому усвідомлюємо важливість вашої праці.
Ви щоденно демонструєте героїзм у боротьбі з російським агресором.
З нагоди вашого професійного свята прийміть щиру подяку за вашу самовіддану працю, вашу мужність та самопожертву.
Бажаю вам мирного неба, міцного здоров'я, благополуччя та душевного спокою,  шани та подяки від людей.
Нехай ваша турбота і милосердя повернуться до вас сторицею, а в нашій державі запанує мир і процвітання.

З повагою
Крупецький сільський голова                                              Віталій Мошкун