У Срібненській гімназії відбувся мітинг-реквієм з нагоди відкриття меморіальних дошок загиблим воїнам-землякам Сергію Любенку та Руслану Шанковському

Дата: 23.05.2024 16:52

Сьогодні, 23 травня 2024 року, у День Героїв України та у 8 річницю пам'яті Куліби Миколи Михайловича, у Срібненській гімназії відбувся мітинг з нагоди відкриття двох меморіальних дошок нашим землякам, нашим героям Любенку Сергію Петровичу і Шанковському Руслану Федоровичу, які загинули при виконанні службового обов'язку за Україну, полягли у боях на Донеччині та в Запорізькій області у вересні 2023 року. Меморіальні дошки освятив настоятель храму с.Срібне о. Андрій.

На мітингу були присутні весь педагогічний та учнівський колективи , працівники гімназії, рідні, друзі, односельчани, очільники старостинських округів, працівники Крупецької сільської ради і ТЦК та СП. Виступаючі на мітингу голова Крупецької ТГ Віталій Володимирович Мошкун та директор Срібненської гімназії Галина Василівна Рудишина подякували батькам та родині за те, що виростили мужніх, сміливих захисників нашої держави. Також виступили Куліба Антоніна Павлівна, Шанковська Яна Русланівна, Шанковський Федір Олексійович, Любенко Оксана Валентинівна, які подякували всім присутнім за шану і повагу до наших героїв.

Присутні на мітингу пам'ять про героїв вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів.