У Крупецькій громаді вшанували пам'ять загиблого захисника Ігоря Козіцького

Дата: 25.04.2024 16:18

Фото без описуФото без опису

22 квітня 2024 року в Довгалівському ліцеї відбулася лінійка пам’яті  з нагоди річниці загибелі випускника нашого ліцею Козіцького Ігора Дмитровича. Колектив та учні ліцею вшанували пам’ять героя, який віддав своє життя за незалежність, свободу, за всіх нас, за чисте небо над Україною.
    Ігор був взірцем відданого служіння українському народові, прикладом для всіх військових.  Міг зробити ще стільки корисного для своєї країни, свого народу, своєї родини. Ми завжди будемо пам’ятати героя захисника, який пішов у вічність. Він загинув заради мирного неба та щасливого майбутнього нашої країни. Вічна пам'ять герою!.
    Учні ліцею вшанували пам'ять героя хвилиною мовчання.

Сьогодні на моїй землі іде війна,

Стріляють танки і ревуть гармати.

Сповита горем, в чорному вбранні,

Сльозами вмита не одна вже мати.

Найкращі з кращих падають від куль,

Грудьми своїми землю прикривають.

Сумним набатом в селах і містах,

Звучать слова : "Герої не вмирають!"

Годину пам'яті " І пам'ять серця, і вічний смуток..." приурочену до річниці вшанування пам'яті загиблого захисника України КОЗІЦЬКОГО ІГОРЯ ДМИТРОВИЧА, учасника російсько-української війни, проведено у Хотинському ліцеї ім. Свєшнікова І.К.

Фото без описуФото без опису

22 квітня 2024 року у Гоноратському ЗДО «Світлячок» було проведено хвилину пам’яті «І спогад про героя вічно живий», приурочений річниці загибелі воїна-героя, жителя села Гоноратка Козіцького Ігоря Дмитровича.

На святі були присутні мама та дружина захисника, вшанував пам'ять нашого захисника голова громади Віталій Мошкун. До свята долучилися адміністрація закладу, вихователі, працівники та вихованці, які вшанували героя віршами, піснею та покладанням квітів.

На завершення свята мама воїна – пані Марія прочитала власний вірш, який присвятила своєму сину.

Вічна слава Герою!