Відбудуться громадські обговорення щодо оптимізації закладів освіти та упорядкування мережі закладів загальної середньої освіти Крупецької ТГ

Дата: 16.04.2024 14:05

Відповідно до розпорядження голови Крупецької сільської ради від 16 квітня 2023 року №43 «Про проведення громадських  обговорень проекту рішення Крупецької сільської ради Дубенського району Рівненської області» і з метою забезпечення умов для рівного доступу осіб до якісної освіти, раціонального і ефективного використання наявних ресурсів у галузі освіти, враховуючи тенденції щодо зменшення кількості учнів в населених пунктах територіальної громади та виконання вимог чинного законодавства України щодо оптимізації закладів освіти та упорядкування мережі закладів загальної середньої освіти упродовж  квітня 2024 року будуть проведені громадські слухання відповідно до графіка.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій та усній формі, можуть надсилатись електронною поштою на адресу krupets.osvita@ukr.net  із зазначенням прізвища, ім’я, по-батькові та адреси особи, яка їх подає.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у обговоренні.