Місцеві бюджети Радивилівщини отримали від малого бізнесу майже 8 мільйонів гривень єдиного податку

Дата: 06.03.2024 11:58

До місцевих бюджетів від підприємців та підприємств Радивилівщини, які працюють за спрощеною системою оподаткування, за два місяці цього року надійшло 7988 тис гривень єдиного податку. Порівняно з сумою податку, що була перерахована за аналогічний період минулого року, у поточному році надходження зросли на 2586 тис гривень, або на 47,8 відсотків.

Найбільший внесок у бюджети громад зробили фізичні особи - підприємці, які сплатили 6051 тис гривень, юридичні особи – спрощенці на ІІІ групі – 528 тис гривень та сільськогосподарські товаровиробники, юридичні особи ІV групи – 1408 тис гривень єдиного податку.

У період воєнного стану бюджетна стабільність громад можлива лише за умови зразкової податкової дисципліни. Варто відзначити, що господарюючі суб’єкти, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування, демонструють відповідальну позицію та залишаються надійними партнерами місцевого самоврядування.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»