Голокост - ніколи знову! 27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту.

Дата: 27.01.2024 13:12

27 січня 1945 року війська 1-го Українського фронту звільнили один з найбільших нацистських таборів смерті - Аушвіц-Біркенау.
Під час Другої світової війни 6 мільйонів євреїв стали жертвами нацистської політики, що передбачала знищення народів і груп, які нацисти вважали загрозою або неповноцінними. Близько 1,5 мільйона з них були з України.
Голокост, який призвів до знищення однієї третини євреїв, а також багатьох представників інших національностей є уособленням ненависті, фанатизму та расизму, що назавжди буде пересторогою для світової спільноти.
Сьогодні, під час війни Росії проти України, ми знову бачимо злочини геноциду, які чинять окупанти проти нашого народу.
Запобігти повторенню геноцидів можливо лише  завдяки згуртованості міжнародних інституцій з метою недопущення порушень прав людини авторитарними режимами та злочинної людиноненависницької ідеології. Організатори і виконавці подібних злочинів сьогодні мають бути справедливо покарані.
Пам'ятаючи про Голокост, зробивши правильні висновки з цієї жахливої сторінки в історії людства,  ми зможемо захистити наш народ та не допустити повторення геноцидів у майбутньому.

Крупецький сільський голова.                               Віталій МОШКУН