В Хотинському старостинському окрузі відбулась Акція " Різдвяні подарунки на фронт"

Дата: 22.12.2023 09:54

АКЦІЯ " Різдвяні подарунки на фронт" . Скільки болі та сліз , розчарувань і втрат несе нам війна ... Поряд з тим вона об'єднує нас і показує силу української нації , мужність наших ЗАХИСНИКІВ , які хочуть повернути мир , нашу незалежність , дитячий сміх , щастя . На жаль ... Ми не можемо повернути наших загиблих громадян . Та ми завжди будемо пам'ятати події , які нас змінили назавжди , які зміцнили наші цінності і принципи , які щодня нам нагадуватимуть про людяність і милосердя , які об 'єднали націю . Тож з нагоди Різдвяних і Новорічних свят учні закладу , вчителі , батьки , обслуговуючий персонал під мудрим керівництвом і надзвичайно клопіткою працею заступника директора з виховної роботи НАТАЛІЇ ЛАГНЮК та її помічників у цьому ОКСАНИ ДІДУЛИ та МАРІЇ КЛИМЧУК склали і відправили 21 посилок з продуктами харчування , засобами гігієни , шкарпетками , окопними свічками ( організат. НАДІЯ ДМИТРУК , ГАЛИНА ВОЄВОДА ) , більшість Новою поштою нашим Захисникам із села , колишнім учням , батькам учнів , які вчилися у нас в закладі : ЄВГЕНІЮ ЯБЛОНСЬКОМУ , АДАМУ МАЮКУ , ВАСИЛЮ ВОЛІЦКОМУ , ЮРІЮ ВОЄВОДІ , ОЛЕКСАНДРУ ГАСАНОВУ , МИКОЛІ ЗАГРЕБІ , ДМИТРУ ПРОЗАПАСУ , ІВАНУ ДІТКУНУ , ВАЛЕРІЮ БРАТАЩУКУ , РОМАНУ ШЕВЧУКУ , ЯРОСЛАВУ ПАРІЙЧУКУ, СТЕПАНУ ЯБЛОНСЬКОМУ , ОЛЕКСАНДРУ КЛИМЧУКУ , ГУРАМУ ГОБРОНІДЗЕ , ОЛЕКСАНДРУ КОНДРАТЮКУ , ВОЛОДИМИРУ ЧУБАЄВСЬКОМУ , ЮРІЮ МЕТЕЛЬСЬКОМУ , МИХАЙЛУ КОВАЛЬЧУКУ , ВІТАЛІЮ РОМАНЮКУ , ВАСИЛЮ ЧЕРНІЮ, ШЕВЧУКУ КОСТЯНТИНУ . Зібрано було чимало : сало , жир , тушонки , консерви , мівіна , гречка , вермишель , каші , макарони , чай , кава , гречка , смаколики ( печиво , цукерки , батончики , шоколадки та інш. ) , засоби гігієни ( шкарпетки , рукавиці , мило, зубна паста , вологі серветки і інш.) Учні та вчителі проявили ініціативу долучитися до донатів . Перераховано кошти в сумі 3050 грн для захисника Яблонського Сергія . Якими б сильними наші захисники не були , підтримка збільшує їхні сили ! Вона як ковток свіжого повітря , коли навалюються труднощі і не дають дихати ! Висловлюємо Вам , ЗАХИСНИКИ , щиру вдячність за патріотизм , відвагу та мужність ! Дякуємо Вам за відчуття безпеки , захист ⁰ суверенітету , територіальної цілосності та недоторканості нашої держави ! Дякуємо матерям , які виховали справжніх патріотів , і які , в цей час на передовій боронять нашу Землю ! Успіхів Вам у бойовій майстерності , козацької мудрості , дідівської гідності та незламної сили волі ! Хай Господь оберігає Вас !