Вітання Крупецького сілського голови із Днем Сухопутних військ України

Дата: 12.12.2023 09:25

З Днем сухопутних військ України!
Щороку 12 грудня ми відзначаємо День Сухопутних військ України, в який вшановуємо механізовані, танкові, ракетні та десантні війська, артилерію та інших військові підрозділи, які ведуть наземні операції.
Воїни Сухопутних військ становлять найчисленніший підрозділ ЗСУ. Під час повномасштабної війни наші захисники воюють у надзвичайно важких умовах та у безпосередній близькості до ворога.
На жаль найбільші втрати у протистоянні з російським агресором несуть саме Сухопутні війська Збройних Сил України. Вічна слава і шана загиблим героям!
Щиро дякую усім воїнам Сухопутних військ Збройних Сил України за захист і оборону нашої держави, відвагу, героїзм та самопожертву.
Бажаю вам та вашим родинам мирного неба над головою, міцного здоров'я, душевного спокою та рівноваги, нових звершень в ім’я зміцнення обороноздатності України та наближення нашої Перемоги!

З повагою Крупецький сільський голова                                          Віталій МОШКУН