Жителі сіл Михайлівка та Засув взяли участь у благодійній акції «Подарунок – посилка для захисника»

Дата: 08.12.2023 14:59

Жителі сіл Михайлівка та Засув Михайлівського старостинського округу Крупецької територальної громади взяли участь у благодійній акції «Подарунок – посилка для захисника», яка відбулась з нагоди свята Миколая та Дня Збройних Сил України.   42-а захисники, вихідці з наших сіл, виконують  бойові завдання у  різних  куточках нашої Батьківщини. Тож було сформовано 42  посилки : 22 посилки відправлено Новою поштою (вони вже дійшли до адресатів), 20 посилок – передано особисто.

Ми вирішили насамперед добрим словом подякувати нашим захисникам  за сміливість, відданість, терплячість та мужність. А також пригостити смаколиками: горішками, медівником, медом, варенням, лимонами, цукерками. Знаючи, що воїнам холодно , закупили носки та рукавиці. Подумали про гарячі напої, креми, вазелін, вологі серветки та окопні свічки.

Учні філії Михайлівська гімназія також долучилися до акції. Малюнки, вироби, обереги, листи були вкладені у кожну посилку.

Дякуємо всім, хто долучився  до хорошої справи. Насамперед, групі компаній  VITAGRO, які виділили 10 тис.грн, працівникам Нової пошти відділення №1 м.Радивилів, господиням наших сіл, пасічникам.

А нашим воїнам – героям дякуємо за захист.

Молимося…Віримо…Чекаємо…Дякуємо…