Вітання Крупецького сільського голови з Днем Збройних Сил України

Дата: 06.12.2023 09:48

Шановні військовослужбовці та ветерани війни!

Щиро вітаю вас з Днем Збройних Сил України!

Наші воїни захисники – це справжня армія незламних та нескорених бійців-патріотів, які демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та непохитне бажання перемоги.

Цьогоріч ми вдруге відзначаємо День Збройних Сил України в умовах повномасштабної війни, розв’язаної російською федерацією. Сьогодні тисячі наших земляків героїчно захищають свою землю зі зброєю в руках.

Сьогодні ми вшановуємо пам'ять тих наших захисників, які віддали своє життя за мир на рідній землі. Пам’ять про них назавжди залишиться в серцях жителів нашої громади.

Я висловлюю щирі співчуття рідним і близьким загиблих героїв і низько схиляю голову перед родинами наших захисників.

Дякую матерям, які виховали справжніх патріотів своєї Батьківщини, які без остраху вдягли військову форму, і в цей час на передовій боронять нашу землю.

В цей святковий день, сердечно вітаю всіх військових та ветеранів АТО, ООС, російсько-української війни зі святом і висловлюю щиру вдячність українським захисникам, які сьогодні стоять на бойовому посту, захищаючи територіальну цілісність та національні інтереси країни.

Шановні військовослужбовці, бажаю вам і вашим сім'ям міцного здоров'я, добра та злагоди, мирного неба над Україною!

Нехай Святий Микола Чудотворець, пам'ять якого ми вшановуємо сьогодні, почує молитви всіх українців, зміцнює здоров'я і сили наших захисників, сприяє нам на шляху до нашої перемоги!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою

Крупецький сільський голова                                         Віталій МОШКУН