Запрошення до участі у Міжнародному форумі “МАЛІ ВИРОБНИКИ НА СТОРОЖІ ПРОДОВОЛЬЧОЇ БЕЗПЕКИ”

Дата: 04.12.2023 10:00

Українська мережа сільського розвитку запрошує взяти участь у Міжнародному Форумі «МАЛІ ВИРОБНИКИ НА СТОРОЖІ ПРОДОВОЛЬЧОЇ БЕЗПЕКИ: Декларація ООН про права селян та інших людей, які працюють у сільській місцевості». Форум відбудеться у гібридному форматі (оф-лайн/он-лайн) 12 грудня цього року у м. Київ за участі селян, фермерів, представників органів державної влади та місцевого самоврядування, науковців, громадськості.

Організатори: Громадська організація "Платформа знань - аграрний розвиток та сільські інновації"Громадська організація "Асоціація фермерів та приватних землевласників України"Державна установа "Інститут економіки та прогнозування Національної академії наук України"Інститут розвитку села та сільського господарства Польської академії наукАсоціація малих фермерів Румунії.

Ми щиро сподіваємося залучити широку громадськість до участі у Форумі, оскільки лише від наших спільних дій залежить подальший розвиток сільського господарства і села у повоєнній Україні!

Більше інформації та реєстрація за посиланням: https://urdn.org/zaproshennia-do-uchasti-u-mizhnarodnomu-f/