Вітаємо учнів-переможців Крупецької громади в конкурсах: ХХІV Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика та ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Дата: 22.11.2023 15:12

Вітаємо переможців ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика:

• Мирончук Злату Віталіївну, ученицю 3 класу філії Михайлівська гімназія Крупецького ліцею, вчитель Порученко І.І.
  • Маркович Софію Олегівну, ученицю 3 класу Ситненського ліцею, вчитель Касянчук Л.М.
  • Дитюк Анну Віталіївну, ученицю 4 класу Ситненського ліцею, вчитель Швора Н.В.
  • Матюшок Яну Ярославівну, ученицю 5 класу Ситненського ліцею, Ярощук О.Д.
  • Климчук Юліану Віталіївну, ученицю 6 класу Хотинського ліцею ім. І.К.Свєшнікова, вчитель Климчук М.В.
  • Коноплюк Софію Вікторівну, ученицю 6 класу Митницької гімназії, вчитель Ляхович Н.Л.
  • Коваль Лілію Віталіївну, ученицю 7 класу Крупецького ліцею, вчитель Чубик Т.М.
  • Шнайдрук Анастасію Василівну, ученицю 9 класу Довгалівського ліцею, вчитель Панасюк О.Г.
  • Демчук Анастасію Юріївну, ученицю 9 класу Пляшівського ліцею, вчитель Німчук О.А.

Також вітаємо:

• Левчук Олександру, ученицю 10 класу Крупецького ліцею, за ІІ місце Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, та ІІІ місце ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, вчитель Рудишина Е.В., Медвідь А.А.
  • Петролюка Матвія Ярославовича, учня 11 класу Крупецького ліцею Крупецької сільської ради Дубенського району Рівненської області з перемогою у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, вчитель Маєвський Василь Олександрович.

Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту

Крупецької сільської ради