Розроблення та створення Концепції безпеки громади

Дата: 20.03.2018 17:51

Фото без описуРозроблення та створення Концепції безпеки громади

20 березня 2018 року в приміщенні Крупецької сільської ради відбулася зустріч-консультація щодо розроблення та створення Концепції безпеки громади, за участю виконавчого директора Рівненського регіонального відділення Асоціації міст України Тетяни Грещук та Куриласа Василя Васильовича, регіонального консультанта з юридичних питань у Рівненській області. В даній презентації брали участь також представники Козинської об’єднаної територіальної громади, які мали можливість познайомитись із досвідом Самбірщини.

Олег Ільків, керівник проекту, ознайомив присутніх із алгоритмом створення таких програм на Львівщині.Фото без опису

Віталій Кімак, Голова Самбірської районної ради, розповів про те, що вдалось реалізувати завдяки прийняттю програми у 2016 р. та які зміни відбулись у житті громад за цей час. Присутні цікавились вирішенням тих проблем, які стоять перед їхніми громадами, а саме: вивіз сміття, якість питної води та її наявність у всіх мешканців, відсутність якісних доріг та необлаштованість тротуарів, тощо. Присутні могли переглянути фільм, у якому були показані зміни, які відбулись у житті громад завдяки прийняттю безпекової програми.