Привітання з Днем Святого Миколая

Шановні жителі Крупецької об’єднаної територіальної громади!

Дорогі батьки та діти!

Вітаю вас із Днем Святого Миколая! Це радісне свято, з якого розпочинається новорічно-різдвяна пора. Цей день для кожного з нас є особливим. Адже він сповнений очікуванням справжніх чудес та здійсненням заповітних мрій.

У День Святого Миколая кожна дитина сподівається на маленьке диво. У силах дорослих зробити цей день незабутнім для дітей, подарувати віру у казку.

Переконаний, що цьогоріч єдине бажання про мир об’єднає не лише жителів нашого краю, але й усієї України. Адже цього дня у дива вірять навіть дорослі. Саме час робити добрі справи, опікуватися дітьми, допомагати тим, хто цього найбільше потребує.

Вітаю усіх маленьких жителів району, а також усіх тих, хто вірить у справжні дива, з цим світлим днем.

Бажаю усім щедрості та благословення Святого Миколая, його прихильності та опіки, а також успіху у всіх добрих починаннях, затишку в оселях та тепла в серцях!

З повагою голова Крупецької сільської ради                                                        В.Мошкун