Володимир Коваль - серед лауреатів акції "Герой-рятувальник року"

Дата: 19.09.2017 09:46

Володимир Коваль - серед лауреатів акції "Герой-рятувальник року"

Чотирнадцятий рік поспіль в Україні проводиться Всеукраїнська акція "Герой-рятувальник року", що має на меті відзначити героїзм не лише професійних вогнеборців, але й, в першу чергу, звичайних громадян, які волею долі не залишилися байдужими до людського горя і врятували чиєсь життя, а, часом, й не одне.

Цього року церемонія нагородження 10 переможців відбулася на узбережжі Київського моря, в рамках урочистостей з нагоди Дня рятівника. На свято завітало керівництво держави.

Історії лауреатів акції нікого не залишають байдужими. Це історії про відважність, рішучість та людяність. Саме за ці якості, що притаманні лише справжнім героям, довіку будуть вдячні сім'ї та близькі врятованих.

Лауреатом Всеукраїнської акції “Герой-рятувальник року” став офіцер служби порятунку Рівненщини Володимир Коваль, який героїчно врятував 10-ти річного хлопчика, що тонув у червні 2017 року. Про це пише прес-служба ГУ ДСНС в Рівненській області.

Джерело:http://rtb.rv.ua