Привітання з Водохрещем

Прийміть мої теплі слова вітання із Святом Водохреща, Богоявлення Господні, Святим Йорданом.

Цей день знаменує величну подію в історії християнства - хрещення Божого Сина, Спасителя світу Ісуса Христа.

Прийнявши понад дві тисячі років тому хрещення в річці Йордан, Господь освятив усі водні простори Землі. Сьогодні Він освячує і кожного із нас під час нашого хрещення й, особливо, у День Богоявлення, коли ми очищаємось святою йорданською водою.

У світлий празник Водохреща прийдімо усі до життєдайного джерела Божої любові. Нехай свята вода, благословенна самим Господом, зцілить кожного із нас, наші душі і тіла.

У цей величний день щиро бажаю, щоб ми очистили свої серця від усього недоброго і наповнили їх любов'ю, миром та великим бажанням бути гідними людьми, українцями, християнами.

З повагою сільський голова                                                           В.В.Мошкун