Фотовернісаж «Вони здійснили мрію мільйонів»

З нагоди 26 річниці  Дня Незалежності України бібліотекарем ПШБ с. Крупець О. Бугайкіною було проведено ряд заходів присвячених цим урочистостям.

Зокрема : « Турнір знавців історії України» з учнями 4-5 класів;

Оформлено фотовернісаж «Вони здійснили мрію мільйонів» присвячений видатним українцям, борцям за незалежність України;

Оформлено книжкову виставку «В історію візьми нас Батьківщино!».

Презентуючи заходи , бібліотекар зазначила, що Незалежність держави - свято пам’яті про шлях нашої держави до самостійності від сивої давнини до сьогодення , про видатних особистостей ,що творили націю і боролись за державність,це велика подія, яка дала народові можливість самому вирішувати свою долю , а розвиток і процвітання України залежить від єдності та високої громадянської позиції.

Всі бажаючі можуть ознайомитись з представленими на фото вернісажі матеріалами та літературними виданнями на виставці до 25 серпня.