Військові навчання «Небесний щит—2016»

Дата: 11.08.2016 17:21

Фото без описуВійськові навчання «Небесний щит—2016»

10 серпня відповідно до плану заходів бойової підготовки, військові льотчики винищувальної та бомбардувальної авіації на літаках МіГ-29 та Су-24 успішно здійснили навчальну імітаційну посадку на визначену ділянку автомобільної дороги сполученням Київ-Чоп.

Зазначений захід було проведено в рамках практичної фази командно-штабних навчань з практичними діями військ «Небесний щит—2016».

За практичним виконанням льотного елементу навчань спостерігали перший заступник начальника Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенант Ігор Колесник, командувач Повітряних Сил генерал-лейтенант Сергій Дроздов, представники місцевих органів влади.

Фото без опису За словами тимчасово виконуючого обов’язки командира повітряного командування «Захід» Повітряних Сил Збройних Сил України полковника Олексія Марченка, такі завдання льотний склад виконує не вперше, є великий попередній досвід при відпрацюванні зазначеного елементу льотно-тактичної вправи на базових військових аеродромах, а також під час проведення заходів перебазування авіації на інші визначені аеродроми.