створення міжнародної мапи Крупецької ОТГ

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації спільно з Крупецькою об’єднаною територіальною громадою розпочав роботу по виготовленню цифрової мапи Крупецької ОТГ на базі вікі-сервера OpenStreetMap (OSM), хостінг якого підтримується UCL, Bytemark Hosting і Імперским коледжем Лондона).  Такий напрямок роботи започаткований вперше серед інших об’єднаних громад району.

Результат даної карти представлений на офіційному сайті Крупецької громади в рубриці – «Картка громади».

Перспективними намірами ОТГ є створення інтерактивних карт у містобудівній сфері, житлово-комунального господарства та інфраструктури, упорядкування інформації адресних номерів та підготовки матеріалу для просторового планування та управління ресурсами громади.

Картографічний проект OSM можна переглядати на мобільних пристроях в автономному режимі без з’єднання з інтернетом. Для цього потрібно встановити додаток MAPS.ME, який доступний для безкоштовного завантаження із PLAY Маркет . Тобто така карта стає доступною і зручною для користувача у будь-який час.