Престольне свято у с.Баранне

Дата: 02.08.2016 17:07

Фото без описуПрестольне свято у с.Баранне

28 липня у день пам’яті хрестителя Русі—України св.князя Володимира, у Свято-Володимирському храмі села Баранне відбулось святкове богослужіння з нагоди престольного свята.

Свято у храмі розпочалося з акафісту до святого Рівноапостольного великого князя Володимира, продовжилось звершенням Божественної літургії, в якій прийняли участь запрошені на свято гості та парафіяни Свято-Володимирського храму. За Богослужінням були піднесені молитви за воїнів у зоні АТО та про мир в усій країні.

По закінченні Божественної літургії відбувся Хресний хід навколо храму, а настоятель парафії привітав усіх, хто носить ім’я Рівноапостольного князя Володимира, з Днем Ангела.

На свято було запрошено велика кількість гостей. Настоятель протоієрей Володимир Протас з великою радістю зустрічав усіх запрошених. Привітати отця Володимира і парафіян, жителів с.Баранне прибули священики з інших парафій, зокрема отець Іван з Рідкова, отець Дмитро з Ситного, отець Василь(Львівська єпархія), отець Володимир(Волинська єпархія), які разом з настоятелем храму провели Богослужіння. На святі були присутні голова Крупецької ОТГ — Мошкун Віталій Володимирович та керівник агрокорпорації «Крупець», заслужений працівник сільського господарства, меценат і благодійник — Варфалюк Володимир Олександрович. Володимир Олександрович виступив зі словами привітання та щиро подякував за запрошення.

Фото без описуНа завершення свята в місцевому клубі була організована дискотека для молоді з розважальною програмою за участі: Dj Romes, Dj Steeve, Dj Floritta, Dj Sinklon, організатором якої є завідувачка клубу с.Баранне Марія Ясковець.