Крупецька громада
Радивилівський район, Рівненська область

Свято першого дзвоника

Свято першого дзвоника

1 вересня 2016 року у всіх школах Крупецької сільської об’єднаної територіальної громади  відбулось свято Першого дзвоника – День знань. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, нових звершень, самостійного життя.

Привітати учнів, батьків та вчителів із святом знань у Довгалівську ЗОШ I-III ступенів завітали: голова Крупецької сільської об’єднаної територіальної громади Віталій Мошкун, голова Березинівської сільської ради Юрій  Костюк   та голова Добриводської сільської ради Ганна Дзьобак, які виступили зі словами щирих  привітань.

Директор Довгалівської ЗОШ Тарнавська Віра Іванівна привітала, зокрема, першокласників, побажала їм успіхів, любити нашу спільну Батьківщину, материнську мову та рідне село, поважати працю людей та їх знання. Старшокласникам побажала успішно пройти всі випробування і в підсумку отримати найкращі результати, а вчителям та батькам – висловила найщиріші слова вдячності та побажання міцного здоров’я. 

Із лінійки до своїх класів, на перший урок, першачків покликав срібноголосий шкільний дзвоник. Право надати Перший дзвоник було надане учню 11 класу І та учениці 1класу.« повернутися до списку новин