Літературна зустріч - «Відомі люди села читають дітям»

Літературна зустріч - «Відомі  люди села читають дітям»

24травня 2017 року в дитячому дошкільному закладі с.Срібне «Сонечко» , відбулась літературна зустріч - «Відомі  люди села читають дітям» організована бібліотекарем публічно- шкільної бібліотеки с. Крупець. На зустріч з дітьми прийшла  поетеса , наша землячка   Раїса Хомяк.

Завідувачка закладом Галина Притисюк познайомила діток з пані Раїсою, коротенько розповіла про її творчість. Пані Раїса читала вихованцям садочка старшої та середньої групи (вихователі Дмитричук М.М. , Пасєка Ю.Ю.) вірші для дітей з своєї збірки «Полечу за кольором веселки». Цікаві  і веселі віршики про хлопчиків та дівчаток, тваринок  звіряток, явища природи , дуже сподобались малечі. Діти активно спілкувались з поетесою. Зустріч пройшла в теплій і невимушеній обстановці.

Бібліотекар ПШБ с. Крупець  О. Бугайкіна.