Вітання Крупецького сільського голови з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2023 09:47

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва,

щиро вітаю вас із професійним святом!

Основа будь якої культури перш за все – в самій людині. Бути працівником закладу культури – це означає займатись улюбленою справою, бути в центрі найбільш цікавих, захоплюючих та яскравих подій, йти  в ногу з часом.

У сфері культури, як правило, працюють яскраві, ініціативні та креативні особистості. Адже, коли інші відпочивають, ви працюєте, даруючи оточуючим багатство своєї душі, свою енергію, гармонію  та красу. Ваша праця по збереженню та примноженню духовних цінностей – одна із найбільш благородних і відповідальних місій. Саме ви сприяєте гармонійному розвитку особистості, прищеплюєте любов до творчості у підростаючого покоління, до народних традицій та звичаїв, збагачуєте духовний світ  мешканців Крупецької громади, робите наше життя яскравішим.

З нагоди вашого професійного свята дякую вам за майстерність, творчість та активну культурно-просвітницьку діяльність. Впевнений, що ви й надалі докладатимете зусиль для  розвитку культури Крупецької громади.

Бажаю вам мирного неба, натхнення, невичерпної енергії, творчого пошуку та нових досягнень! Добра, благополуччя та злагоди в домівках! Нехай і надалі ваша творча праця, талант і майстерність знаходять нових шанувальників і прихильників!

З повагою

Крупецький сільський голова                                          Віталій МОШКУН