Дата: 01.11.2023 16:23

Уряд США у межах ініціативи AGRI-Україна безоплатно надасть 7 тисячам українських агровиробників мінеральні добрива для весняної посівної - 2024. Через Програму USAID АГРО українським агровиробникам передадуть загалом 14 тисяч тонн добрив. Кожен учасник зможе отримати до 2 тонн мінерального добрива (карбамід) на господарство.
За підтримки Міністерства з аграрної політики та продовольства України, реєстрація на отримання допомоги пройде в Державному аграрному реєстрі (ДАР) у розділі “Доступні програми” - USAID АГРО_карбамід під ярі зернові та олійні в сезоні 2024 р.
Подача заявок триватиме з 1 по 14 листопада. Отримати допомогу можуть агровиробники, які:
• мають в обробітку від 5 до 500 га у будь-якій області України (за винятком тимчасово окупованих територій),
• вирощують зернові або олійні культури,
• зареєстровані як юридичні особи або фізичні особи-підприємці, зокрема, сімейні фермерські господарства,
• відповідають іншим умовам програми.
Більше інформації за посиланням: