Герої не вмирають - вони живуть у наших серцях!

Дата: 05.09.2023 15:39

Дуже сумно і нестерпно боляче усвідомлювати, що гинуть найкращі сини нашого українського народу. Велику ціну платить Україна за захист незалежності та за майбутню перемогу.
       Сьогодні річниця загибелі  нашого Захисника - Лемещука Івана, який  загинув 5 вересня 2014 року біля міста Щастя під Луганськом в бою з російськими терористами.
      9 років минуло від того страшного дня, але біль втрати не втихає та не в’януть квіти на могилі Івана!
      Учні та працівники Ситненського ліцею схилили голови перед світлою пам'яттю загиблих, вшанували наших героїв, які віддали своє життя за самостійність і незалежність України хвилиною мовчання та поклали квіти до могили воїна.
      З глибокою повагою та сумом у серці ми завжди пам’ятатимемо Івана!!!
      Пам’ять про Героя  живе у серцях кожного!                                   Фото без описуФото без описуФото без опису