Вітання Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Крупецької сільської ради із святом Останнього дзвоника

Дата: 31.05.2023 09:53

Дорогі друзі!

Щиро вітаємо вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою!

Йдуть у минуле довгоочікувані дзвінки на перерви, щоденники успішності… Як стрічка кіно, закінчилися безтурботні шкільні роки, що подарували багато цікавого і прекрасного,  зробили вас розумнішими.

Для багатьох школярів дзвоник у червневий переддень сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Отож, бажаємо вам  гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.
      Свято останнього дзвоника завжди хвилююче і загадкове, і трішечки тривожне для випускників, адже  сьогодні вони вийшли на фінішну пряму, адже вирушають у самостійне доросле життя. Щасливого вам старту, яскравих подій  і вагомих досягнень!  Віримо, що ви реалізуєте власні здібності і таланти! Усі ви, і кожен із вас,  побудує власну успішну долю, усі ви будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами України!

Отож, впевненості вам у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення мрій.
       Глибоко вдячні педагогам і батькам, котрі  вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.

Перемоги, миру і добра!

З повагою:

Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту

Крупецької сільської ради