Вітання Крупецького сільського голови із святом Останнього дзвоника

Дата: 31.05.2023 09:51

Шановні учні, вчителі та батьки!

Щиро вітаю вас зі святом Останнього дзвоника.

Ось і закінчився 2022-2023 навчальний рік. Попереду – літні канікули.

Сьогодні у Крупецькій громаді особливий день для 200 учнів, які цього року  закінчують 9-ті та 11-ті класи своїх навчальних закладів.

Дорогі наші випускники, цей день для вас є останнім дзвоником шкільного дитинства і початком нового етапу у вашому житті. Для когось – це початок нового навчання, здобуття вищої освіти, для когось – початок трудового життя… Нехай вам щастить у всіх ваших починаннях. Бажаю всім непохитної віри у свої сили і впевненості у завтрашньому дні, здійснення задумів і планів, успішної самореалізації у мирній та незалежній країні.

Усім школярам бажаю гарно відпочити перед початком нового етапу навчання, щоб з новими силами і позитивними враженнями здобувати нові знання.

Дякую батькам за ваше відповідальне ставлення до виховання своїх дітей. Дякую учителям за ваше душевне тепло, за мудрість і терпіння,  за чуйне ставлення до своїх вихованців, за віру в їх здібності та досягнення. Бажаю щоб ви завжди відчували заслужену гордість за результати вашої невтомної праці. Зичу вам добра й благополуччя, здоров’я і миру у ваших домівках.

З повагою

Крупецький сільський голова                                            Віталій МОШКУН