Допоки є у нас, в Україні , така завзята молодь, ніхто і ніщо не зможе нас здолати!

Дата: 29.05.2023 13:00

26 травня 2023 року з у приміщенні Ситненського ліцею завідувач клубу с. Гайки-Ситенські Романович І.С. провела майстер-клас для учнів та молоді села з виготовлення свічок із бджолиного воску. Захід було проведено з метою занурити шкільну молодь та дорослих села Ситне, усіх бажаючих, у світ краси і творчості, та, хоч ненадовго, відволікти їх від буденності, думок про війну, познайомитися з технологією такого нехитрого ремесла, згодом, – з маленькими шедеврами своїми руками.
У ході майстер-класу його учасники отримали можливість самостійно обирати матеріали для своєї індивідуальної роботи. Їм дуже швидко полюбилося це захоплююче заняття, у процесі якого приходила не лише майстерність, а й натхнення творити. Всі гарно справлялись із поставленим завданням, дотримуючись при цьому правильних технологій.
Завідувач клубу, Ірина, розповіла, що надалі залучатиме ширше коло молодих людей села Ситне та жителів прилеглих сіл для виготовлення свічок нашим воїнам-захисникам на передову, щоб зігріти їхні серця своїм дитячим і юнацьким теплом. Допоки є у нас, в Україні така завзята молодь, ніхто не зможе нас здолати! Ніхто не зможе перемогти українців!