«І доброта, й тепло поєднані у серці мами» – під таким гаслом пройшов святковий концерт до Дня Матері у клубі села Михайлівка

Дата: 15.05.2023 14:46

Мама! Найдорожче слово в світі!

Де б не був ти, що б не робив,

назавжди вона твій шлях освітить

ніжним серцем відданим тобі.

Вклонімося, люди, матерям своїм,

чим теплом навіки ми зігріті !!!

Щороку, у другу неділю травня, коли пробуджується від сну природа,  вербові котики ніжно лоскочуть нам руки, а березовий сік солодить нам губи, коли дзвінкі струмки, заморожені зимою, весело біжать до річки, та у блакиті пташиний спів, теплий весняний вітерець приносить нам одне з найсвітліших свят у календарі –  Свято Матері. Так, найсвітліше, бо берегинею роду людського і сім’ї  є Матір. Для кожного з нас саме її образ – єдиний, найрідніший і  найдорожчий,  безмежна і вічна наша любов до неї…

Разом із тим, День Матері – це одне з найзворушливіших свят, тому що кожен із нас родом із дитинства і до останку несе у своїй душі єдиний і неповторний  її образ.

Мама…  Саме вона вміє безкорисно і віддано любити. Слово "мама” зростає з нами тихо, як тихо ростуть дерева, сходить сонце,  як тихо запалюється зірка вечорова, як трепетно і ніжно  гладить по голівці мамина рука.

Сонячного, напоєного  весняними щедротами дня, 14 травня, у  святковій залі клубу села Михайлівка працівники культури у дружньому тандемі з вчителями та учнями філії Михайлівська  гімназія Крупецького ліцею щирими усмішками, словами глибокої любові і поваги, сердечними піснями вшановували  ніжних, добрих і найдорожчих наших матерів.