Пляшівський ліцей продовжує допомагати ЗСУ

Дата: 28.03.2023 09:48

Упродовж березня колектив працівників та учнів Пляшівського ліцею активно займалися волонтерською діяльністю. Черговий раз виготовляли окопні свічки (80 штук), каші з м'ясом (230 банок).
Велику допомогу у цьому надали жителі сіл Коритне та Пляшівка, які долучалися фінансово, приносили м'ясо, скляні та бляшані баночки.
Впродовж лютого - березня було зібрано 9300 грн. Дякуємо отцю Назарію та отцю Маркіяну за організацію парафіян своїх церковних громад у зборі коштів для ЗСУ.
Зібрані кошти були використані на придбання парафіну для виготовлення свічок ( 50 кг), кришок для консервації, м'яса (свинні голови, курячі стегна), приправ.
Також вдячні отцю Маркіяну, диякону Миколі та активу церкви с.Пляшівка за крупи (приблизно 60 кг), вермішель (35 кг), які були передані в школу для виготовлення кашів.
Велика вдячність нашим діткам, які щоденно долучаються до волонтерства: малюють малюнки, пишуть листи, виготовляють окопні свічки, пакують готову продукцію, беруть участь у благодійних заходах.
Кожна наша маленька справа, повільно, але впевнено, крок за кроком, наближає нас до ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ!
Разом ми сильні!
Україна - понад усе!