Відправлено допомогу для потреб Збройних Сил України

Дата: 28.03.2023 09:45

Наші захисники та захисниці стоять надійним щитом, який боронить всю Україну, а ми в тилу робимо все від нас залежне задля допомоги нашим військовим і кожен з нас долучається до їх підтримки.
   21 березня здобувачами та працівниками освіти Теслугівського ліцею, а також людьми з старостинського округу, працівниками МПП РТД «Сокіл», військовослужбовцям Збройних Сил України було відправлено посилку 80 кілограм Новою Поштою у військову частину А7***, яка дислокується в Донецькій області, куди входили: продукти харчування, печиво, різноманітні смаколики, шкарпетки, нижня білизна, медичні засоби, засоби гігієни.
   Починаючи з грудня періодично отримуємо допомогу з Фінляндії, яку організовує Свіщевська Вікторія- велика її подяка!
   Щиро дякуємо усім, хто допомагає, підтримує та робить все можливе для наближення Перемоги! Ми маємо завжди пам'ятати, що наші захисники потребують підтримки, адже вони стримують агресію ворога та охороняють нас!
Разом ми переможемо!
Слава Україні!