Вітання із Міжнародним жіночим днем 8 Березня

Дата: 08.03.2023 10:32

Шановні мешканки Крупецької територіальної громади!

Дорогі наші жінки!

Вітаю вас із святом весни – Міжнародним жіночим днем 8 Березня.

В цей важкий для нашої країни час, коли в державі вже понад рік іде повномасштабна війна, ви стали надійною опорою та підтримкою нашим захисникам на фронті, боронячи державу із зброєю в руках, забезпечивши роботу гуманітарних штабів, займаючись волонтерською діяльністю, надаючи соціальну та психологічну підтримку постраждалим від війни громадянам та усіма силами наближаючи нашу перемогу.

Від імені Крупецької сільської ради, висловлюю щирі співчуття тим жінкам нашої громади, у яких російський агресор відібрав найрідніших людей – синів, батьків, чоловіків, братів, – матерям, донькам, дружинам, сестрам загиблих Героїв. Поділяємо ваш біль та вклоняємось вашій мужності та силі духу.

Дорогі жінки, з нагоди свята щиро зичу вам міцного здоров’я, душевної рівноваги, сімейного затишку у домівках та мирного неба.

З повагою сільський голова                                          Віталій МОШКУН