Дата: 02.03.2023 15:59

УВАГА!!! З лютого 2023 року стартувала подача документів на мікрогранти в рамках урядової програми єРобота. За цією програмою можна отримати мікрогрант на старт або розвиток бізнесу від 50 до 250 тис. грн.
Радивилівське управління Дубенської філії Рівненського обласного центру зайнятості спільно з представниками Радивилівського відділення Ощадбанку та безоплатної правової допомоги запрошує усіх бажаючих, що планують створити або розвинути власний бізнес, взяти участь в інформаційному семінарі "Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес", який спрямований на надання роз’яснень з питань:
• норм чинного законодавства щодо участі у програмі надання грантів;
• подання необхідного пакету документів;
• навчання, щодо складання бізнес-планів;
• використання грантових коштів та методика оцінювання і відбору заявок.
Семінар відбудеться 17 березня 2023 року об 11.00 в приміщені Радивилівського управління Дубенської філії Рівненського обласного центру зайнятості, за адресою: м. Радивилів, вул. О.Невського,29
Вхід вільний