Дата: 27.01.2023 12:44

З 02 січня 2023 року по 01 квітня 2023 року проводиться відбір кандидатів до вищих військових навчальних закладів, військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів та до військових коледжів сержантського (старшинського) складу вищих військових навчальних закладів.

Вищі військові навчальні заклади та військові навчальні підрозділи закладів вищої освіти здійснюють підготовку громадян України на посади осіб офіцерського складу для проходження військової служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, утворених відповідно до законів України.

Випускники вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти отримують вищу освіту освітнього ступеню “бакалавр, магістр” та відповідну військово-професійну кваліфікацію.

Термін підготовки на посади офіцерів командного складу – 4 роки. Офіцерів інженерного, гуманітарного, юридичного та адміністративного складу: 5 – 5,5 років.

Навчання у зазначених закладах освіти надає можливість:

добути вищу освіту за рахунок видатків державного бюджету;

одержати гарантоване працевлаштування (проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України);
 •
повний термін навчання зараховується як термін проходження строкової військової служби.

Під час навчання курсанти одержують щомісячно грошове забезпечення та безкоштовно забезпечуються:
 • гуртожитком;
 • триразовим харчуванням;
 • обмундируванням та речовим майном.

Відбір проводиться у наступні вищі військові навчальні заклади:

1.НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ОБОРОНИ УКРАЇНИ імені Івана Черняховського (м.Київ);

2.НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК імені гетьмана Петра Сагайдачного (м.Львів);

3.ВІЙСЬКОВИЙ ІНСТИТУТ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ імені Героїв Крут (м.Київ);

4.ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ПОВІТРЯНИХ СИЛ імені Івана Кожедуба (м.Харків);

5.ВІЙСЬКОВА АКАДЕМІЯ (м.Одеса);

6.ЖИТОМИРСЬКИЙ ВІЙСЬКОВИЙ ІНСТИТУТ імені С.П.Корольова (м.Житомир);

7.УКРАЇНСЬКА ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ (м.Київ).

За більш детальною інформацією звертайтесь за адресою: м. Радивилів, вул. Почаївська, буд. 28, каб. 8 або за телефоном +380671971427.