22 січня 2023 року у приміщенні Ситненського ліцею відбувся благодійний захід на підтримку Збройних сил України «Коляда лунає над селом!».

Дата: 23.01.2023 17:55

Завітали з вітальними словами настоятель храму протоієрей Іоан Ліщук та Андрій Дмитрович Гуменюк, староста сіл Ситне, Карпилівка, Гайки-Ситненські. Щедрими колядками обігріли серце учасники художньої самодіяльності Крупецької громади клубів сіл: Крупець, Баранне, Гайки-Ситненські, Михайлівки. Вшанували хвилиною мовчання Героїв, які загинули за волю України! Вселили віру в швидку Перемогу і процвітання нашої Батьківщини! Щиро дякуємо усім за те, що продовжуєте зберігати наші звичаї та традиції, наближаєте Перемогу своїми щирими молитвами, колядками, віншуваннями! Провели збір коштів на підтримку ЗСУ. Зібрано 2865грн., ці кошти будуть передані волонтерам центру «Слава Радивилів».