21 січня в актовій залі адмінприміщення Михайлівського старостинського округу було проведено Благодійний Захід на підтримку Збройних Сил України «Коляда лунає над селом!»

Дата: 23.01.2023 17:51

«Саме у цей складний період для нашої країни ми усвідомили, що сильна держава починається з сильної армії. Сьогодні наш Захід проводиться на підтримку захисників, мужніх воїнів, які, не жаліючи свого життя, захищають нашу державу від російського агресора. Захід національно-патріотичного змісту був спрямований не лише на моральну та матеріальну підтримку наших воїнів, а й на виховання патріотичних почуттів у сільської молоді», – сказала Ірина Гулійчук, завідувач Михайлівського сільського клубу, організатор концерту.
На початку дійства всі присутні у залі отримали благословення на добру справу від настоятеля Свято-Покровського храму села Михайлівка протоієрея отця Михайла і вшанували пам’ять усіх, хто віддав свої життя у боротьбі з російським агресором.
У ході заходу звучали колядки гуртів клубів сіл Михайлівка, Баранне, Ситне, БК села Крупець, наймолодшими серед яких були учні філії Михайлівська гімназія Крупецького ліцею.
Зібрані кошти у сумі 4 тис. 700грн. буде спрямовано односельцям, які захищають Бахмут.
Подібні благодійні дійства у громаді триватимуть. Їх мета – залучити якомога більше ресурсів для підтримки наших воїнів, а також продемонструвати відчуття єдності і нескореності нації, яка веде боротьбу з підступним і жорстоким ворогом
Дякуємо кожному, хто долучився до збору коштів!
Дякуємо усім нашим героям за можливість жити !