22 січня Крупецька громада долучилась до загальнодержавних заходів з нагоди Дня Соборності України

Дата: 23.01.2023 09:50

22 січня в Україні відзначали День Соборності, свято, встановлене в честь проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки 22 січня 2019 року.

З нагоди Дня Соборності України у Крупецькій громаді проведено заходи під загальнонаціональним гаслом: «Україна Соборна. Разом до Перемоги!».

У комунальних установах, організаціях було піднято (вивішено) державні прапори. Крупецьким сільським головою В. Мошкуном здійснено покладання квітів до могил та памятних знаків борців за незалежність України. У релігійних громадах відбулись молебні за єдність України та її перемогу у справедливій боротьбі, за українських воїнів. У бібліотеках громади організовано книжкові виставки відповідного тематичного спрямування.