В Теслугівському ліцеї навчають дітей та готують для військових

Дата: 19.01.2023 10:47

Майже з перших днів війни працівники Теслугівського ліцею долучилися до волонтерської діяльності.
Кухня ліцею, від початку повномасштабного вторгнення росії на територію України, стала місцем приготування різноманітних страв для наших захисників.
Продукти, з яких готують страви, постачають та приносять односельчани.
Також у ліцеї деякий час плели маскувальні сітки, з цією метою працівники закладу зібрали старі шкільні волейбольні та футбольні сітки, відремонтували їх та в’язали з них маскувальні. Окрім цього сітки приносили й місцеві мешканці. До плетіння долучилося дуже багато людей. Усі вони були передані нашим захисникам до військових частин. Щоб зігріти наших захисників у холодну зимову пору, працівники закладу виготовляють також окопні свічки, зокрема на цьому тижні виготовлено 220 окопних свічок, які буде відправлено нашим військовим.
Працівники ліцею продовжують активно займатися волонтерською діяльністю, адже вірять - Україна точно переможе!