З КРУПЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ ВІДПРАВЛЕНО ЧЕРГОВУ ПАРТІЮ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ
Дата: 10.01.2023 13:12
Кількість переглядів: 537
Жителями Хотинського старостинського округу Крупецької територіальної громади зібрано та відправлено на схід чергову партію гуманітарної допомоги для бійців ЗСУ. Допомогу відправлено у Лиман та на Бахмутський напрямок.
Мешканці Хотинського старостинського округу дбайливо приготували продукти харчування: вареники- 170кг, печиво- 30 кг, пироги- 20 кг., тушонка, сало, близько 50 кг яблук.
Разом ми сила!
Слава Україні!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04387496/ef3b10d95a5bbf94de2c8d645c17b82a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04387496/ef3b10d95a5bbf94de2c8d645c17b82a.jpg)