Вітання Крупецького сільського голови з Новим Роком та Різдвом Христовим

Дата: 31.12.2022 19:32

Дорогі мешканці Крупецької територіальної громади!
Від щирого серця вітаю вас та ваші родини
з Новим Роком та Різдвом Христовим!

У житті кожного з нас прихід нового року є часом підбиття підсумків минулого та побудови планів на майбутнє, а Різдвяна ніч стає уособленням віри в диво та Господню благодать.
Напередодні Різдвяних свят наші серця сповнюються віри і надії на краще, ми сподіваємося, що світле свято Різдва Христового покладе початок новим перемогам і здобуткам у нашому житті.
Сьогодні усі ми переживаємо надзвичайно важкий період – війну, яку розв'язала росія проти України. У багатьох сім'ях нашої громади у ці свята не буде за столом близьких та рідних людей, які захищають свою Батьківщину від ворога. Схиляємо голову у пам'ять про наших героїв, які віддали життя за свою рідну землю за наше мирне майбутнє.
І хоч підступний ворог навіть напередодні Різдвяних свят невтомно атакує міста і села України, ми переконані, що вистоїмо та здобудемо перемогу над російськими загарбниками, а також повернемо усі наші тимчасово окуповані території.
Бажаю вам усім міцного здоров'я, злагоди та взаєморозуміння, достатку та впевненості у завтрашньому дні, душевного спокою та рівноваги, віри в Збройні Сили України та  миру на нашій рідній українській землі.

З повагою
Крупецький сільський голова                                              Віталій МОШКУН