З початку року податківці Рівненщини опрацювали 116 запитів на отримання публічної інформації

Дата: 29.12.2022 17:29

У січні – листопаді 2022 року ГУ ДПС у Рівненській області опрацьовано 116 запитів на отримання публічної інформації. Із загальної кількості 47 запитів надійшло поштою та 69 – електронною поштою.
Найбільше запитів на отримання публічної інформації надійшло від фізичних осіб – 61 запит. Від юридичних осіб з початку року надійшло 50 запитів на отримання публічної інформації, від об’єднань громадян без статусу юридичної особи – 1, від представників засобів масової інформації – 4.
За результатами розгляду запитів: задоволено, з наданням інформації – 95, відмовлено з причин невідповідності запитів вимогам Закону України від 13 січня 2011 року №2939-VI «Про доступ до публічної інформації» – 17, надіслано за належністю – 3, 1 – на розгляді.
Переважну більшість запитувачів цікавила податкова інформація (97,4 відс. від загальної кількості запитів).
Нагадуємо, що запити на отримання публічної інформації може бути поданий:
на поштову адресу: 33023, м. Рівне, Відінська, 12;
по факсу: (0362) 692-550;
по телефону: (0362) 692-617;
на електронну адресу: rv.publicinfo@tax.gov.ua.
Більше про доступ до публічної інформації – за посиланням https://rv.tax.gov.ua/dlya-gromadskosti/dostup-do-publichnoi-info/.