14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2022 11:58

Щороку 14 грудня Україна відзначає пам’ятну дату – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Сьогодні, у цей важкий для нашої держави час, коли атомні електростанції перебувають під контролем або під постійним прицільним вогнем російських окупантів, відлуння Чорнобильської катастрофи сповнює наші серця тривогою та неспокоєм. Через десятиліття ми знову переосмислюємо масштаби цієї трагедії та вшановуємо мужність та самовіддачу ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, які першими прийняли удар пекельної небезпеки, зупиняючи її ціною власного здоров’я і навіть життя.

Наше завдання сьогодні - зробити все, щоб у майбутньому подібні катастрофи ніколи не повторювались, а пам’ять про ліквідаторів наслідків Чорнобильської аварії - пожежників, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, жила у наших серцях.

Крупецький сільський голова                                          Віталій МОШКУН