Внутрішньопереміщені особи в Крупецькій територіальній громаді отримали допомогу від Благодійного фонду «Рокада»

Дата: 13.12.2022 17:32

13 грудня в приміщенні Крупецької сільської ради відбулась передача матеріальної допомоги внутрішньопереміщеним особам осіб від Благодійного фонду «Рокада».
Близько 70 внутрішньопереміщених осіб вразливих категорій населення отримали кухонні набори, взуття, павербанки, комплекти постільної білизни, спальні мішки, засоби гігієни, термоси, тепловентилятори та інші необхідні у побуті речі.
Дякуємо Благодійному фонду "Рокада" та команді гуманітарного заходу - координаторці Благодійного Фонду «Рокада» у Рівненській області Вікторії Костюк, фасилітатору внутрішньопереміщених осіб в Крупецькій територіальній громаді Наталії Коринській та усім іншим причетним особам за допомогу людям у цей непростий час.
Гуманітарна допомога внутрішньопереміщеним особам надається за сприяння та фінансування UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні.