Вітання військовослужбовців та ветеранів військової служби із Днем Збройних Сил України

Дата: 06.12.2022 07:08

Шановні військовослужбовці та ветерани військової служби!

Щиро вітаю вас з Днем Збройних Сил України!

Цей день - це передусім свято усіх наших мужніх воїнів, які стоять сьогодні на сторожі нашого спокою, хто полишив тепло власних домівок та став на захист найголовнішого – своєї сім’ї та Батьківщини.

У День Збройних Сил України, хочу ще раз подякувати вам, наші захисники, за  вашу військову доблесть, героїзм та мужність,  адже сьогодні, саме завдяки вам, наша держава залишається суверенною та незалежною, а наш підступний ворог не має жодного шансу  захопити її і підкорити.

Вклонімося перед пам'яттю наших земляків, які поклали життя за Україну. Вони завжди залишатимуться прикладом жертовності та любові до своєї Батьківщини. Висловлюємо щирі співчуття родинам полеглих воїнів, подвиг яких назавжди закарбований у пам’яті нащадків!

Щиро зичу військовослужбовцям та ветеранам військової служби міцного здоров’я, незламного духу,  добра і щастя, сили і віри у нашу перемогу!  І щоб у нашій Україні запанував довгоочікуваний мир!

Слава Україні!
Героям слава!

З повагою Крупецький сільський голова                                              Віталій МОШКУН