Застосування РРОПРРО при наданні ветеринарних послуг в сільській місцевості

Дата: 02.12.2022 13:58

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що перелік окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування РРО та/або ПРРО з використанням РК та КОРО (далі – Перелік) затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 23.08.2000 №1336 «Про забезпечення реалізації статті 10 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Постанова).

Відповідно до пункту 7 Переліку дозволено проводити розрахункові операції без застосування РРО та/або ПРРО з використанням РК та КОРО при роздрібній торгівлі медичними і фармацевтичними товарами та надання медичних і ветеринарних послуг на території села, селища.

Окремо слід зазначити, що абзацом першим пункту 2 Постанови встановлено граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів (надання послуг), у разі перевищення якого застосування РРО та/або ПРРО є обов'язковим у розмірі 250 тис грн на один структурний (відокремлений) підрозділ (пункт продажу товарів (надання послуг).

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»