Спрощенці Дубенського району поповнили місцеві скарбниці більше ніж на 100 млн грн єдиного податку

Дата: 08.11.2022 14:26

За підсумками десяти місяців 2022 року суб’єкти малого підприємництва Дубенського району перерахували до місцевих скарбниць 102,9 млн грн єдиного податку, що на 4,1 млн грн більше показників минулого року.

Наразі лідерами зі сплати єдиного податку є фізичні особи-підприємці – ними сплачено до місцевих бюджетів 66,9 млн грн, що на 6,4 млн гривень більше, ніж торік.

Юридичні особи – платники єдиного податку III групи поповнили бюджети територіальних громад, сплативши 6,7 млн грн. Цей показник збільшився на 607 тис грн порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Від суб’єктів господарювання, які перебувають на четвертій групі  спрощеної системи оподаткування, до бюджетів надійшло 29,3 мільони гривень єдиного податку.

Податківці Дубенського краю звертаються до ФОПів - платників ЄП першої та другої груп за можливості виконувати свій податковий обов'язок та сплачувати єдиний податок.

Податківці наголошують, що єдиний податок від малого підприємництва є одним із податкових платежів, надходження яких стабільно поповнюють місцевий бюджет та забезпечують фінансування територіальних громад.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX