Як сплатити суму збору з одноразового добровільного декларування

Дата: 25.10.2022 16:47

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що  сплатити суму збору з одноразового добровільного декларування можна в приватній частині Електронного кабінету в розділі ,,Стан розрахунків з бюджетом”, де одразу   після подання платником одноразової (спеціальної) добровільної декларації автоматично відкривається інтегрована картка платника за відповідною територією  та стає доступною інформація з відображенням реквізитів для сплати задекларованих сум збору з можливим використанням однієї із наявних платіжних систем та/або згенерованого QR-коду за кодом платежу 11011100.

При скануванні QR-коду на смартфоні користувача автоматично відкривається мобільний застосунок банку зі сформованими реквізитами рахунків для сплати збору.

Також в Електронному кабінеті забезпечено автоматичне заповнення платіжного доручення на підставі даних платника.

Нагадуємо, що сплата збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування здійснюється декларантом протягом 30 календарних днів з дати подання декларації.  У разі вибору сплати платежу трьома рівними частинами, сплата здійснюється - першого платежу  протягом 30 календарних днів з дати подання декларації, другого платежу  до 01 листопада 2023 року та третього платежу – до 01 листопада 2024 року.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»