Вітання Крупецького сільського голови з нагоди Дня захисників та захисниць України

Дата: 14.10.2022 09:07

14 жовтня наша держава відзначає День захисників та захисниць України, свято, яке було засноване  з метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і перемог українського народу.

Сьогодні це свято набуло нового надзвичайно важливого значення.

Це день сміливих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких Україна досі залишається суверенною незалежною державою, які захищають нашу державу від ворожої навали, ціною власного здоров’я і життя забезпечують її обороноздатність.

Це день медиків, які рятують наших захисників на полі бою та в госпіталях,  які у цей надважкий час перебувають на цілодобовій сторожі людського життя.

Це день працівників служб надзвичайних ситуацій, які перебувають у постійній бойовій готовності до захисту населення та територій від надзвичайних ситуацій.

Це також свято волонтерів, які за покликом серця допомагають нашим захисникам на передовій, не чекаючи подяк, нагород і визнання.

З нагоди свята вітаю захисників і захисниць України, бажаю міцного здоров’я, незламного духу, миру, добра, надійного родинного тилу та злагоди у ваших оселях.

Нехай любов до України, ваша мужність і відданість надихають вас на нові звершення у благородній справі захисту рідної землі.

Слава Україні!

Героям Слава!